VIDEO | Aus ülestunnistus! Kristiina Heinmets-Aigro tegi nooruses ettekandjana haltuurat: valmistasime üht ebakvaliteetsemat asja, mida välismaalased on siin joonud

 (1)

Laupäeval kirjeldas teleajakirjanik Kristiina Heinmets-Aigro Hõbelusika gala raames, kuivõrd tähtis on lastele õpetada korrektset restoranikultuuri ning seejärel meenus Aigrole piinlik seik ettekandjana töötamise aegadest.

Kui tihti saavad Aigro lapsed kogeda Eesti maitseid kohalikes restoranides? "Kõik tähtpäevad saavad kindlasti tähistatud Eesti köögiga," räägib Aigro. "Kui on koolipäeva teema ja laps on vaja viia tavakoolist muusikakooli, siis on ikkagi Hesburger või McDonalds ilusa väikese kotikesega tagaistmel, kui lapsel on võimalik kõht täis süüa."

Kas teleajakirjanikul on olnud Eesti restoranides ka ebameeldivaid kogemusi?

"Kunagi tollel ajal väga populaarses kohas nimega George Brown teenindajana töötades küsisid väga paljud välismaalased jääteed," meenutab Aigro isiklikku kogemust. "Mina ega restorani personal polnud sellisest asjast kuulnud ja me tegime tavalise tee ning panime jääkuubikud sisse," kirjeldab produtsent. "Ma arvan, et see on üks ebakvaliteetsemaid asju, mida välismaalased on Eestis saanud. See mida mina neile pakkusin, kui olin 15-aastane noor tüdruk."