VIDEO | Eesti muusika karika võitnud Shanon: me polnud nii regulaarselt juba aastaid proove teinud


VIDEO | Eesti muusika karika võitnud Shanon: me polnud nii regulaarselt juba aastaid proove teinud

Eesti muusika karika võitnud Shanon on võidu üle õnnelik ja tänab saadet tõuke eest, mis neid taas koos proove tegema ajas.

Kroonikale antud intervjuus tõdesid bändiliikmed Taavi Immato, Janek Harik ja Henry Hinno, et on võttemeeskonnale ettevõtmise eest ääretult tänulikud.

"Ütleme ausalt, et ega Eesti bändidel ei ole väga suurt väljundit. Seepärast on see ettevõtmine Ruudu poolt täielik pühaüritus, et nad on viitsinud seda korraldaja nii suurelt teha. Tõesti suured tänud neile! See traditsioon võiks jätkuda, aga kuna Eesti on nii väike, siis ei tea väga, et kas tuleb midagi või mitte," muljetas Harik.

Bändikaaslaste sõnul neil saates osalenud bändidest ühtset lemmikut polnud ning pöialt hoidsid nad kõigile saates osalenutele. Ka tunnistasid mehed, et kuulusid ise samuti saate fännide hulka.

"Minul oli teiste saadete ajal pühakohustus, et istusime ilusasti maha, panime saate käima ja vaatasime kõik saated ilusasti ära," rääkis Hinno.

Lisaks võidule olid bändiliikmed õnnelikud, et saade neid uuesti justkui omavahel kokku liitis.

"Me saime tänu saatele omavahel kõvasti proovi teha. Nagu saates kõlas, siis polnud me seda juba aastaid regulaarselt teinud," tõdes Immato.