VIDEO: Eesti noormehed jäid ööseks kaubanduskeskusesse, tegid sellest video ja jäid turvamehele vahele

 (26)

Kaks noort poissi jäid ööseks kaubanduskeskusesse, lukustasid end alguses tualetti ning seejärel hakkasid keskust avastama. Video on laetud YouTube'i keskkonda ning kuigi aku sai vahepeal tühjaks, on kokkuvõte sellest, mis juhtus edasi, üleval poiste blogis.

Blogis seisab: "Noh, jäime siis ootama sinna Euronicsi ees oleva treppidele, istusime seal ja ootasime, kuniks keegi tuleb ja peale 3-5 minutilist ootamist lõpuks tuligi keegi! Ei olnudki politseinik, juhuu! Oli kõigest turvamees, kes tundus olevat suhteliselt sõbralik, astus nagu kepseldes meie poole ja ei tundunud üldse kuri olevat.

Otsustasin hakata talle lähenema ja Karl veel hõikas, et me ei osuta vastupanu, oleme rahulikud, kuidki paraku turvamees ei leppinud sellega ning pani käe kohe kabuurile (Jah tal oli ka tulirelva meenutav ese vööl) ning käskis meil käsi üleval hoida ning selg pöörata.

Esmalt läks ta Karli juurde, otsis ta kiirelt, aga põhjalikult läbi ning pani siis ta raudu ning väänas ta trepile põlvili maha. Sama tegi ka minuga."

Loe edasi SIIT!