VIDEO | Hirnu herneks! Märt Avandi läheb omaarust Liis Lemsalule reklaami tegema, aga leiab eest tundmatu teknomuusiku NOËPi

 (6)

Andres Kõpper ehk NOËP valmistas humoorika reklaamklipi 31.märtsil Kultuurikatlas toimuva suurejoonelise kontserdi tarvis. Teksti sisse kutsus Kõpper lugema Märt Avandi, kes ei saanud absoluutselt aru, kuhu teda on kutsutud. Samuti paistab, et Avandi ei ole kunagi ühtegi NOËPi lugu kuulnud. Vaata lähemalt videost!

Kultuurikatlas toimuval kontserdil tulevad esitamisele nii palavalt armastatud hitid kui ka rohkelt uut materjali, mida antud õhtul esmakordselt kuulda saab.

Kontsertkavale toovad suursugust lisa head sõbrad ja külalisesinejad nii Eestist kui välismaalt. Kireva koosluse muudab veelgi erilisemaks Eesti üks nooruslikemaid projekt-orkestreid ÜENSO ning nagu sünnipäevale kohane, jagub ohtralt üllatusi ka soojendusesinejate ning järelpeo näol.

Vaid üheks märtsikuu viimaseks õhtuks saab Kultuurikatlas kokku kamp andekaid muusikuid, et pidada maha korralik sünnipäevapidu.

Pileteid saab osta SIIT!