VIDEO ja FOTOD | Vaata ja meenuta, kuidas kuninglikust esindusrollist loobunud prints Harry aastaid tagasi eestlasi hullutas

 (5)

Äsja maailma tõelise pommuudisega avalikkust raputanud ning oma kuninglikest esinduskohustustest loobunud prints Harry külastas alles mõned aastad tagasi Eestit ning pani siinsetel eevatütardel südamed kiiremini põksuma - kõik see juhtus enne kui punapäine hurmur kohtas saatuslikku ameerika näitlejatari, kes ta elu ja tõekspidamisi põhjalikult muutma asus.

Nimelt teatasid Sussexi hertsog ja hertsoginna kolmapäeva õhtul, et panevad kuningakoja esinduskohustused maha ja asuvad senise staatusega võrreldes sootuks edumeelsemat rolli välja kujundama, majanduslikku sõltumatust saavutama ja rohkem Ameerika Ühendriikides ning Kanadas viibima.

Eestis viibides täitis Harry kõiki oma kuninglikke kohuseid ja enamgi veel — asetas pärja Vabadussõja võidusamba jalamile ning osales Eesti kaitseväe õppusel Kevadtorm. Troonipärimisjärjekorras kuuendal kohal paiknev prints ööbis oma seisusele kohaselt luksuslikus vanalinna hotellis Kolm Õde.

Vaata ja meenuta!