VIDEO | Koomik Daniel Sloss, kes on lahku ajanud 9500 paari paneb kokku tuntud eestlasi: tema on rassist ja tema laulja?


Eile andis Tallinnas Vene Kultuurikeskuses täismajale stand-up etenduse "X". Kroonikal oli au meisterkoomikuga vestelda nii tabudest huumoris kui panna ta mängima nägu, kus peab paari panema tuntud eestlased.

Musta huumori poolest tuntud Sloss on uhkeldanud sellega, et on oma ebamugavate etenduse jooksul esitatud küsimustega lahku ajanud tänaseks lausa 9500 armastajapaari, Kroonika palus tal aga piltide põhjal paare hoopis kokku viia. Keda peab Sloss kokaks ja kelle puhul loeb ta pildilt välja, et tegu on poliitikuga ja ilmselt rassistiga? Ja millist kaunist näitlejannat ta lauljaks hoopis peab? Olgu ette öeldud, et paari peab ta panema Mihkel Raua, Taavi Rõivase, Tanel Padari, Ergo Kulla siis vastavalt Grete Kleini, Liina Raua, Luisa Rõivase ja Lauren Villmani.

Vaata videost!

Kui uurisime Slossilt, kas tema jaoks on miski teema ka püha, tõdeb ta kindlameelselt "Ei, kõige üle saab nalja teha ja peabki!" Ja tõepoolest, tema mustast huumorist ei pääse isegi hauas naljade peale külge keerav õde.

Varemgi Eestit külastanud Sloss erutleb lisaks eelmainitule ka šotlaste ja eestlaste erinevuste üle ja selle üle, miks talle Eesti publik meeldib.