VIDEO | Kuus kõige hirmuäratavamat kohta maailmas ja kummalised asjad, mis seal juhtuvad

 (15)
Kas tead veel õudseid kohti maailmas?

Need on ühed kõige õudsemad kohad maailmas, kuhu enamik meist ilmselt sattuda ei sooviks. Kummitused ja veidrad sündmused ajavad hirmu nahka!

1. Ukraina, Prõpjat

Kummituslinnana tuntud paik asub Kiievi oblastis, Prõpjatsi jõe kaldal. Linn asub umbes 3 kilomeetri kaugusel Tšernobõli tuumaelektrijaamast. Pärast 1986. aasta Tšernobõli tuumakatastroofi evakueeriti kõik linna ja ümbruskonna külade elanikud. Täna on see inimtühi radioaktiivne tühermaa.

2. Togo, Lomé

Kuigi selle Lääne-Aafrikas asuva riigi pealinnas on kaunid rannad ja hulgaliselt hotelle, siis on seal ka lõputult voodoo-kaupu müügil. Kui see ei ole hirmus, mis siis üldse on?

3. Kambodža, Tuol Slengi genotsiidimuuseum

See endine vangla oli kunagi keskkool, millest tehti "informatsiooni kogumise" vangla. Seal rakendati võikaid ülekuulamistaktikaid. Väga võikaid!

4. Šotimaa, Overtoune'i sild

Šotimaa on maagiline paik, kuid ilmselt mitte koerte jaoks. Umbes 500 koera on sellelt salapäraselt sillalt ennast surnuks hüpanud.

5. Jaapan, Aokigahara mets

Tuntud kui enesetapumets. Alates 50ndatest on selles paigas endalt elu võtnud enam kui 500 inimest.

6. Tansaania, Natroni järv

See järv on küll maaliliselt kaunis paik, kus flamingod paarituvad, kuid kliima ja seal leiduvate mineraalide tõttu loomad ja linnud lihtsalt kivistuvad seal.