VIDEO | Maailmakuulus Aquaria annab oma hinnangu: millistest tuntud Eesti meestest saaksid parimad drag queen'id?

 (59)
Martin Helmest reketini!

Reedel astus Tallinnas üles miljonite lemmik drag queen Aquaria, kes hiljuti võitis ülimenuka telesõu "RuPaul’s Drag Race" 10. hooaja. Saates pidi Aquaria koos teiste osalistega lahendama mitmeid ülesandeid ning ühe pisikese väljakutseta ei pääsenud ta ka nüüd!

Näitasime talle mitmete tuntud Eesti meeste pilte ja küsimus oli lihtne — kelles on kõige rohkem drag queen’i potentsiaali? Kas Karl-Erik Taukar sobiks drag queen’iks? Kas Martin Helme nägu kannataks meiki? Vaata videot ja saa teada!

Aquaria on tänapäeva üks nõutumaid ning säravamaid staare, kes tuuritab peale telesaate võitu pausideta üle maailma. Instagramis on artistil üle 1 miljoni jälgija (@ageofaquaria).

Ta on aastaid olnud New Yorgi queer klubistseeni tõeline ikoon ja lahutamatu osa. Tegemist on tõelise fännilemmikuga, sest tihti pärast võitja kroonimist on kuulda paljudelt fännidelt eriarvamusi, kuid Drag Race’i vaatajad jäid ühtselt väga tema võiduga rahule.

FOTOD ja VIDEO | Meeletu rahvamass! Eesti esimest suurt drag sõud tuli kaema sadu huvilisi, peaesinejaks oli miljonite lemmik Aquaria