VIDEO: Madonnaga tuuritanud eesti noormees pani kokku video, mis osaleb maailma parimate slackline riderite vahel toimuval võistlusel

 (3)
VIDEO: Madonnaga tuuritanud eesti noormees pani kokku video, mis osaleb maailma parimate <em>slackline rider</em>ite vahel toimuval võistlusel
Kaader videost

Jaan Roose sai tuntuks, kui teda portreeriti tasakaaluspordiga tegeleva noormehena. Pärast suurt edu rahvusvahelistel võistlustel kutsuti Jaan möödunud suvel New Yorki, kus ta Madonnat ennast treenima hakkas ja keda poppdiiva ka oma maailmaturneel kasutas.

Nüüd on noormees kokku pannud uue põneva slackline video, kus tehakse esmakordselt maailmas tasakaaluliinil 3 backflipi järjest. Videos näed teisigi uusi trikke nagu seljalt frontflip ja kondiväänamine.

Video on tehtud online videovõistluse jaoks, mis toimub maailma parimate slackline riderite vahel. Jaan on Eestist ainukene, kes osaleb ja tegeleb maailmatasemel trikitamisega slackline'il ehk tasakaaluliinil. Enamus videost on filmitud hiljuti Brooklynis ühe hoone katusel, viimase külaskäigu ajal Madonna juures New Yorgis.

Vaata videot!