VIDEO | Maruvihane Margus Lepa siunab valitsust: päevapoliitika on muutunud selleks, kus keegi oma kannikaid välgutas või millisesse mulku saatis!

 (111)

Kroonika püüdis Tallinn Dollsi moedemonstratsioonilt kinni väga üllatusliku külalise — Margus Lepa. Kroonikale antud äärmiselt emotsionaalses intervjuus tunnistas Lepa, et ainult “selle kuradi Nõmme Raadio” pärast on ta sunnitud päevapoliitikat jälgima.

"Päevapolitika on muutunud selleks, kus keegi oma kannikaid välgutas. Rohkem ei ole! Või kes kelle millisesse mulku saatis! Kusjuures see käib kõrgel tasemel, see on nagu meie igapäevaelu osaks saanud. Kas maailmas on rohkem lolle või mõistlikke inimesi?" pahandas ta.

"Siin ei ole ju lastetuba! Ma ei tea tõesti, kas mõned inimesed noa ja kahvliga oskavad süüa? Valitsuses minnakse täiesti vale asja poole. Minnakse sinna, kus ma ei tea, mis paistab. Milleks on vaja teatud grupil inimestel saada kontrolli riigieelarve üle? Kas ei ole siin väikest vihjet, et midagi jääb endale näppude külge?" esitas ta retoorilise küsimuse.

Vaata videost täpsemalt!