VIDEO | Priit Pajusaar ootusi kõrgeks ei kruvi: keegi ei saa nii loll olla, et hakata nüüd kohe Ukule võitu ootama!

 (3)

Helilooja ja teenekas Eurovisioni-ekspert Priit Pajusaar tõdeb Kroonikale antud intervjuus, et kuigi ta nimetas ETV eetris muusikute nimesid, keda poleks piinlik Eurovisionile saata, võtab ta siiski selles osas sõnad tagasi ning annab võrdselt tunnustava hinnangu kõigile finaalis üles astunud artistidele.

"Tõenäoliselt ei oleks mitte kellegi pärast piinlik, aga küsimus on niiöelda selles, kuidas keegi laval hakkama saab. Olgem ausad, poolfinaalis läksid ikka mõned etteasted täitsa aia taha," meenutas ta Tartu Ülikooli spordihoones toimunud kontserdil aset leidnud vokaalseid ja ka tehnilisi viperusi.

Uku võidu üle on Pajusaarel ääretult hea meel, kuna laulja väärib tema sõnul tunnustust just seetõttu, et on väga järjepidev ja tubli. "Samas, mul on kahju Jaagupist ja Anetist ja Egertist... ja Ingerist. Nad kõik oleks väärinud minekut. See on nii hull olukord, kui üks inimene peab võitma. See on kohutavalt jube!

Milliseks hindab Pajusaar Uku šansse Eurovisionil? Kas talle jäi kellegi esitusest ka midagi hinge kriipima? Kas Jaagupil oleks võidu korral olnud keeruline Eurovisionil vältimatu plagiaadi-teemaga toime tulla? Vaata videost!