VIDEO | "Rannamaja" Merylin avalikustas väga koleda põhjuse, miks ta enam Adaga ei suhtle: ma tegin sellest omad järeldused

 (29)

Viimasel ajal on agaratele "Rannamaja" fännidele ja jälgijatele jäänud silma, et varem ühtse kambana ringi liikunud seltskonda ei kuulu enam mitu kuud Ada. Levisid kuulujutud, et saate teine kaunis brünett Merylin on just see põhjus, miks Suure-Kristo ekspruuti enam kampa ei võeta ning kolmapäeva õhtul toimunud Kroonika otsesaates otsustas USAs elanud tõsielutäht suu puhtaks rääkida.

"Tegelikult "Rannamajast" teatud näod, teatud inimesed andsid mulle mõista või hoiatasid mind, näidates mulle kuvatõmmiseid sellest, mida Ada oli minust rääkinud ja sellest ma tegin omad järeldused. Ma otsustasin selle inimesega lihtsalt mitte nii palju suhelda, et ma ei pea teda oma sõbrannaks. Me minimaalselt, kui on midagi vaja, me räägime, nagu täiskasvanud inimesed, aga mingit sõbrustamist ei ole," ütles Merylin selgituseks.

Tagant järele tarkuseks ütleb brünett kaunitar, et tal on tore, et ta sellest teada sai. Siiski ei tunnista Merylin, et tema oleks põhjus, miks ülejäänud "Rannamaja" elanikud Ada kõrvale on lükanud. Modellina töötanud neiut toetasid ka Suur-Kristo ja Kerli, kes ütlesid, et kindlasti peitu põhjus Merylinis.

Vaata täispikka otsesaadet allpool olevast videost!