VIDEO | Rannamaja-Merylin jätab überseksika fotosessiooni videos kujutlusvõimele väga vähe ruumi!

 (166)

Modell, Insta-staar ja tõsielutäht Merylin Nau teatas mõne nädala eest, et ei häbene veebiavarustes ringlevaid alastipilte, ent tõdes sellegipoolest, et pole nende fotodega sugugi rahul ja soovib, et keegi kolmas nende pealt raha ei teeniks. Seetõttu võttiski hakkaja neiu kätte ja korraldas uue seksika fotošuudi, millest valmisid nii ülikuumad fotod kui ka video. Uued fotod on Merylini sõnul veidike kunstilisemad — ta on nendega ise rahul ja leiab, et need on vau-efektiga.

"Ma tean, et on inimesi, kes on eelnevalt mu aktipilte näinud ja paljudel on telefonis kuvatõmmis minu aktifotodest olemas ning omavahel jagatakse neid pilte edasi ka pärast seda, kui veebilehelt on need ära võetud. Ega ma eilane pole," ütles ta Kroonikale antud eksklusiivintervjuus. Merylin arvab, et pigem jagagu inimesed fotosid, millega ta on ka ise rahul. "Pigem teenin sellega raha endale kui mingile suvakale. Arvan, et igati aus."

Nau rõhutab seda, et kui 2016. aastal ei oleks pilte tehtud, siis ei oleks ka täna uusi fotosid. "Pärast seda, kui need veebilehelt maha sain, jagati neid telefonides ikka edasi. Ma ei saanud seda kuidagi peatada või minevikku mulla alla tampida. Kui luukered kapist juba väljas on, siis miks mitte sellest kasu lõigata!"

Fotosid vaata SIIT!