VIDEO | Soe ilm meelitas tallinlased väliterrassidele: sooduspakkumised olid nii head, et mõnes kohas eiratakse 2+2 reeglit

 (13)

Laupäevane soe ilm meelitas sadu pealinlasi Telliskivi Loomelinnakusse ja vanalinna nautima päikesepaistet ja erinevate söögikohtade väliterrasse. Kui enamikes kohtades olid toolid ja lauad paigutatud ohutusse kaugusesse, siis mitmes restoranis nautisid toite ja jooke juba suuremad seltskonnad.

Raekoja platsile meelitati inimesi sooduspakkumistega. Näiteks said külastajad mitmeid alkohoolseid jooke 1=2 pakkumistena ning isegi toidumenüüdel olid hinnad lausa 50 protsenti odavamad.

Siiski pidid mitmed huvilised leppima ka sellega, et nende lemmikkohas olid juba lauad terrassidel täis ning teenindajad pidid kliente minema saatma.

Kuidas on aga reeglite järgmise ja vahepeal ka nende eiramisega? Sellest lähemalt juba videos.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!