VIDEO | Tel Avivi sõitev Victor Crone: mul on õnnebokserid kaasas ja ma lähen võitma!

 (48)

Tänasest algasid Rootsi laulja Victor Crone jaoks elu ühed tähtsamad kaks nädalat. Nimelt tuleb Eesti Laulu võitnud artistid esindada Eestit Eurovisionil ning Tel Avivi sõitnud Crone tunnistas, et temalgi on närv sisse tulnud.

Kuid vaatamata suurele koormale on mees säilitanud huumorimeele. "No ma pakkisin kõik tähtsad asjad kaasa, kõrvarõngad ja nii edasi (naerab - toim.), kuid tegelikult tähtsatest meenetest on mul olemas õnnelikud bokserid," tutvustas oma kohvri sisu eurolaulja, kes lisas, et tegemist on täiesti tavaliste aluspükstega. Kaamera ette ta neid kahjuks tooma ei hakanud.

Kuid kuidas on Victorile üldse Eestis elamine meeldinud? "Eestlased on väga rahulikud inimesed," võttis ta viimased kuud ühe lausega kokku. Suure mulje jättis talle film "Tõde ja õigus", tänu millele ta sai eestlaste kohta palju teada.

Kuid Crone tunnistab, et tema on pigem inimene, kes võtab asju järk järgult ning esimene eesmärk on saada ikkagi poolfinaalist edasi. "Ma olen väga samm sammult inimene, kes ei torma kuskile," kirjeldas Victor, kuid kinnitas, et ta on saja protsendiliselt valmis järgmisteks nädalateks ja suureks eurokarusselliks. "Aga ma tahan võita!"