VIDEO | Tõsielusarja "Meie pulm" osalised Kelly ja Ranert kogesid, et usaldada saab eelkõige vaid iseennast: meil oli hästi palju viperusi


Juba täna õhtul jõuab vaatajateni uus tõsielusari "Meie pulm", mille osalistel oli vaid 30 päeva, et oma elu üks kõige olulisem päev planeeritud saaks. Nagu nii kiire toimetamisega juhtuda võib, siis tuli ka Kellyl ja Ranertil üle elada mitmeid takistusi.

Kelly ja Ranert tunnistasid, et eelkõige õppisid nad, et usaldada saab vaid iseennast. "Torditegija ütles meile, et ta ikkagi ei saa meile pulmatorti teha, siis peopaigaga läks meil nii nagu läks. Tegelikult oli hästi palju viperusi, aga siis me lihtsalt mingi hetk mõtlesime, et las minna," meenutab Kelly planeerimisel esinenud takistusi.

8. augustil toimunud pulmade korraldamisele kulus Kellyl ja Ranertil kokku vaid 2200 eurot. Kelly tõdeb, et kuna rahaga priisata ei olnud, siis oli põnev ka ise vaadata, kuidas saaks pulmad korraldatud vaid sellega, mida palk võimaldab. "Vaatasingi, et mul jääb 100 eurot üle, lähen ostan kleidi."

Mida Kelly ja Ranert staates osalemisest arvavad ning milliseid takistusi planeerimisel ette tuli, vaata pikemalt videost!