VIIMANE INTERVJUU | Kingi- ja lilleuputus! Patune Pool tunneb, kuidas muusikasõbrad neid leinavad: meid on fännidega tõesti õnnistatud!

 (23)

Mõned kuud tagasi teatas Eesti rahva poolt palavalt armastatud bänd Patune Pool, et lõpetab 2018.aastaga tegegvuse. Populaarse muusikalise kollektiivi kõige viimane esinemine toimus 31.detsembril Sossi klubis ning oli ootuspäraselt tohutult rahvarohke.

Kroonikale antud intervjuus tunnistasid nii Sünne Valtri kui Edvin Petrov, et hommikul läks neil nii kiireks, et viimase esinemise eelseteks kurbadeks tunneteks aega ei jagunud. Lisaks ei lõppenud kiire tempo ka pärast esinemist. "Sõbrad ootavad, pered ootavad, sõidan kohe pärast kontserti ära ja homme tõusen peaaegu et ülehomme!" kirjeldas Sünne oma tegevuskava.

Nii Sünne kui Edvin on fännide toetusest liigutatud ning tunnistavad, et pärast uudist, et tegevus lõpetatakse, on neid kingitustega üle kallatud rohkem, kui kõigil sünnipäevadel viimase viia aasta jooksul kokku. "Pidin koju vaase juurde ostma, et lilli ära mahutada," naeris Sünne.

Edasised plaanid on mõlemal selged - Sünnel algab 5.jaanuaril Eesti Laulu karussell ning Edvin plaanib ka kindlasti muusikat edasi teha. "Eks vaatab järgmisel aastal, mis täpselt!" jäi ta siiski salapäraseks.