FOTOD: Peen pidu! Hotell St. Petersbourg pidas maha 165. sünnipäeva ja tähistas ka 5* saamist!


Hotelli St Petersbourg 165. sünnipäev
Hotelli St Petersbourg 165. sünnipäevFoto: Harri Tiits, pressimaterjalid

Möödunud neljapäeval, 16. aprillil tähistas Tallinna vanim hotell enda 165. sünnipäeva ja 5. tärni saamist koos parima seltskonna ja värvika programmiga.
Aktiivsed sünnipäevapeo ettevalmistused algasid juba paar nädalat tagasi, kui sai paika meeletu tordi kavand. Tort, mis püüdis pilke ja oli justkui staar omaette, oli väljakutseks nii tordimeistritele, kui ka ainult parimat kvaliteeti ja maitseelamust ootavale sünnipäevalapsele.

Õhtu juhatasid sisse Mart Sander ja Eesti Kontserdi muusikud, orkester kinkis hotellile päris enda loo. Mart Sander pakkus kõigile aga killukesi hotelli ajaloost!

Õhtu jätkus imelise Gaelle Meysman (Belgia) etteastega, kaunis laulja esitas nostalgilisi 80date kuldajastu muusikapalasid, mis olid hoolikalt valitud hottelli ajalugu silmas pidades.

Samuti pakkusid silmailu kaunid baleriinid, kuid õhtu üks tähtsaimaid hetki, oli siis, kui Hotelli Liidu esindaja, Raigo Triik andis üle 5da tärni sertifikaadi. Hotell St. Petersbourg on äärmiselt tänulik ja õnnelik, et sai nii suure sündmuse veelgi suurepärasemaks teha ja seda kõike jagada enda auväärt külalistega.