Kelmikas WimbdelDom Party möödus tenniserütmidega!


Dom Party 27.06 Wimbeldon
Dom Party 27.06 WimbeldonFoto: Maksim Toome, Klubi Teater

Eelmisel laupäeval, 27.juulil viis klubi Teater enda külalised otse Tallinnast Wimbledoni väljakule!
Maailmakuulsa hetkel toimuva tenniseturniiri raames oli sellekuine klubi Teater Dom Party just Wimbledoni teemaline. Tennis, võistlused, ilusad inimesed ja päike – just need on põhjused, mis kütkestavad inimesi tennise juures ja just see muutis Dom Party sel korral eriti populaarseks ja võimsaks.

Peale tennise tähendab Wimbledoni turniir kindlat riietumismustrit, maasikate söömist ja luksuslikku lõbutsemist. Seda kõike pakatas eelmisel laupäeval ka klubi Teater. Juba enne üritust hoolitsesid klubi töötajad selle eest, et kogu linn saaks õigesse meeleolusse. Ka klubi esine oli kujundatud teemakohaselt ja loomulikult ei puudunud sealt tenniseväljak.

Klubi kandis hoolt ka selle eest, et õiged inimesed peost osa saaks. Seepärast oli üheks peo koostööpartneriks Eesti Tennise Liit, kes omalt poolt aitas kaasa Eesti enda tennisistide koorekihi peole jõudmisele. Pdu oli tõeline unistus tennise austajatele, kes said läbi öö tantsupõrandat jagada nii mõnegi professionaaliga. Lisaks Eesti Tennise Liidule olid ürituse sponsoriteks Sportland ja Rocca Al Mare Tennisekeskus, mis hoolitsesid selle eest, et klubi Teater tantsijad oleksid varustatud tennise riietega ning õnnelik külastaja saaks nautida personaalset koolitust ja õppida ka ise tennist mängima js värska sanatoorium, et kosuks nii tervis kui vaim.


Suvise peo lükkasid käima Timo Vendt ja Kirill Sax meeletu lavashowga.

Dom Party on kõige luksuslikum ja glamuursem pidudesari linnas! See on üritustesari, mida täidavad alati LIVE muusikud, parimad showd ja kaunimad artistid. See on pidu, kus meelelahutus algab veel enne klubisse sisenemist. 
Luksusautod, tenniseväljakud, kaunid artistid ja vapustav lavashow ja see on alles algus.