VAATA: Pariisilik sära ja glamuur tõid Moulin Rouge'i erootilise aura Eesti klubikülastajate ette!

 (4)
Moulin Rouge klubis Teater
Moulin Rouge klubis TeaterFoto: Klubi Teater

Eelmisel laupäeval, 10.01 toimus klubis Teater glamuurne Moulin Rouge pidu, mis on avas uksed meelelahutuslikku kabareesse. Klubi diivad olid selleks ööks tõelised Pariisitarid Kabaree laval, lehvitades oma seelikuid ja lastes külalistel lõbusa kankaanirütmi taustal oma seelikusabade alla piiluda.

Klubi Teater muutus eelmisel laupäeval üheks ööks Pariisi tuntumaks kabareeks Moulin Rouge'ks, kus lavasid täitsid läbi öö meeleolukad erinevad tantsushowd. Sealne ekstravagantne õhustik, mida kõik eestlased said kogeda vaid sel laupäeval klubis Teater, tõi kohale rekordiliselt palju rahvast, kes nautis show'd kallite šampanjapudelite saatel ning pidu sai hommiku lähenedes vaid hoogu juurde!

Just Moulin Rouge'ist on alguse saanud ka kadrillist välja kujunenud kankaan, mis oli mõeldud võrgutavaks tantsuks. Sellise temperamentse Cabaret' showga küteti kuumaks ka Teatri pidu, kus lisaks vastupandamatule showle, võtsid saalis külalisi vastu kaunites kostüümides tüdrukud tervitusjookide ja ülevoolava rõõmuga.

Moulin Rouge enda täies hiilguses avas uksed Tallinnas vaid üheks ööks! Vaata jäädvustusi meeleolukast maailmakuulsa kabareemaailma peost siin: