Ansambli Laine täht Merle Lilje võõrustas koos abikaasa, muusiku ja pedagoogi Riho Liljega Kroonika Kodu-eri oma unistuste kodus. "Ühel kõledal 2005. aasta novembriõhtul tulime Muhumaale – torm, pime, põlvini vee sees, aga mina tunnen ära, et see on see koht!" meenutab Merle.

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo avab meile oma korteri uksed Kalamajas vanas uhke arhitektuuriga majas, blogipidaja Mallukas esitleb oma kodu, mille kujundas fännide abiga. Koondloos näitame esinduslikumaid koduspaasid läbi aegade – võimsaim neist kuulus suurärimees Oleg Grossile, kes sai oma villa basseini lausa peakat hüpata. Esitleme linnulennult suurt talukompleksi, mille soetas enda firmale Bolti kaasasutaja Martin Villig. Kodu-erist leiate ülevaate ka tuntud inimeste jõulupuudest – Charlene Renniti ja Bobby Sageri kodus on neid lausa 22, lisaks veel kased! Teletegijate Triin ja Toomas Luhatsi peres pakub rõõmu imearmas sinisilmne kassipoeg Mimii, näitleja Lauri Pedaja andis uue kodu hüljatud krantsile. Selgub ka, et Tanel Padari kinnisvaraarendus on üliedukas ja eksminister Janek Mäggi kolib maale.

Vaata, milline näeb välja telesarja "Sõbrad" staari Matthew Perry korter Los Angeleses. Kodu-eri kaante vahelt leiab muidki koduga seotud teemasid, näiteks annab feng shui spetsialist Siret Seeder nõu, kuidas muuta oma kodu veel paremaks paigaks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid