Vedas noormehel! Kaunitar Brigitte Susanne Hunt leidis uue kallima

 (100)
Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne HuntFoto: Jörgen Norkroos, Õhtuleht

Sotsiaalmeediatäht ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt rääkis alles hiljuti Kroonikale, et ta on abikaasa kandidaadi otsinguil. Paistab, et otsima ei pidanud kaua, sest neiu on õnnelik ja armunud!

Brigitte tegi oma hiljutises Facebooki postituses suhte ametlikuks ja otseloomulikult sai see suure tähelepanu tema sõprade käest.

Kui Aropi manager Kristina Pärtelpoeg küsis raadiohäälelt, kas neil ongi nüüd noormehega suhe, vastas naljatledes Brigitte: "1,5 aastat tunneme, aga oleks pidanud vist ikka igaks juhuks veel ootama. Muidu äkki saan teada, et talle meeldib hommikujooksu teha või midagi."

Mõni aga ei suutnud seda uskuda ja soovis tõestust. Brigitte vastas selle peale kuu aega vana pildiga, kus on kahjuks noormehe nägu varjatud.

Brigitte Susanne Hunt Facebook

Noormehe nime sotsiaalmeediatäht pole veel avalikustanud ning meil on jäänud vaid oodata ja loota, et see juhtub varsti. Alles hiljuti tunnistas Brigitte Kroonikale, et 7. juulil jagasid tema ja hititegija Nublu pärast pidu suudlust. Ei tea, kas äkki ongi Nublu see salapärane noormees?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare