„Jah, vastab tõele, et olen beebiootel ja laps on meie perre väga oodatud,“ kinnitas Ingrid detsembris Kroonikale. Naine suutis saladust endale hoida suisa viis kuud ja ütles, et beebi peaks sündima aprilli keskpaiku. Nii ka läks – 19. aprillil nägi beebipoiss ilmavalgust. Lapse nimeks sai Leon.

„Sünnitus läks enam-vähem nii, nagu planeerisin, aga oli üks korralik maraton – 46h,“ jagab värske ema, „Mu vastupidavus sai korralikult proovile pandud.“ Ta lisab, et sellegipoolest said nad ilusasti hakkama: „Mul oli mees ja võrratu ämmaemand ka kõrval, nii et tundsin end kindlalt. Nüüd oleme kodus ja üritame uue eluga kolmekesi kohaneda.“

Keith ja Ingrid kihlusid 2020. aasta varakevadel Uus-Meremaal. „Kuigi olime sellest varem rääkinud, tabas see konkreetne hetk mind nagu välk selgest taevast. Igal juhul ilus ja unustamatu mälestus ühes looduskaunis kohas,“ meenutas Ingrid Kroonikale antud intervjuus. Paar on koos olnud seitse aastat.

„Eelmisel nädalal sai Leonil kuus kuud ja täna tähistame Keithi sünnipäeva, hip-hip hurraa mu kallitele meestele!“ kirjutas Teesalu oma Instagrami postituse pealkirjas.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid