Fotograafide kaamerate ees poseeris teiste seas ka Eesti esireket Anett Kontaveit koos oma jalgpallurist elukaaslase Brent Lepistuga. „Oleme armsad,“ kirjutas Kontaveit Instagramis, poetades pildi alla südamekujulist emotikoni.

Esimesed infokillud Eesti esitennisisti ja vutiässa suhtest ilmnesid märtsi alguses, kui Brent jagas sotsiaalmeedias fotot muhelevast Anetist, kes parasjagu caffè latte`t nautis. Kas Eesti esireket on võitnud jalgpalluri südame? Just nii hõikas meedia oma esimeses infokillus avalikkusele sportlaste võimalikust suhtest.

„Ma ei pea hetkel vajalikuks seda teemat arutada,“ vastas Lepistu toona Õhtulehele. „Ma ei oska hetkel sellele küsimusele vastata. Las... Ma arvan, et see teema ei ole praegu kõige olulisem.“

Kuu aega hiljem oli suhe tõenäoliselt arenenud faasi, kus Brent oli juba märksa avameelsem. Jalgpallur tunnistas Coolbeti dokumentaalsarja „Võidu nimel: FCI Levadia“ esimeses osas, et tema ja tennisetäht Anett Kontaveit on tõesti paar.

Dokumentaalsarjas esitatud otsesele küsimusele, kas tal on Kontaveitiga suhe, vastas jalgpallur naerdes: „On ikka, jah.“