4. novembril 2022. aastal otsustasid pikaajalised elukaaslased Gerli Padar ja Martin Parmas abielluda. „Tantsu tähtedega“ saate raames kohtunud paar avalikustas suure uudise toona just sama sõu raames.

Gerli ja Martini kihlumisest on möödas kümme aastat. „See tundus ideaalne koht ja aeg. Oleme kogu aeg mõelnud abiellumisele ja eriti just sel aastal,“ sõnas Martin mullu novembrikuus Kroonikale. „Iga kord, kui reisisime kaunites kohtades, viimati näiteks Nizzas, mõtlesime: äkki siin? Kohe tekkisid küsimused: kuidas me seda korraldame, mismoodi pere ja külalised sinna saavad,“ meenutab Gerli. Nüüd aga saatis saatus ise täiusliku võimaluse kooselu ametlikuks teha. Paraku ei teadnud abiellumismõtetes paar kõikvõimalike ettevalmistuste keskel, et seaduse järgi tuleb sooviavaldus sisse viia 30 päeva varem.

Registreerimisel viibis mõisas tunnistajatena 14 inimest: ainult oma pere, lähedased ja lapsed. „Meie pulm on tegelikult kahes osas, paljude külalistega pidu alles tuleb,“ märgib Gerli. Lühikese ajaga sai kõik korraldatud: pulmakleidi disainis Gerli endale ise, nagu ka tantsukleidi, millega saates pulmavalssi keerutas. Kingad tellis Martin Gerlile Amsterdami veebipoest, need jõudsid kohale täpselt õigel ajal ja sobisid kui valatult. Sõrmuste ostmine oli keerulisem, sest taas ei julgenud paar kullapoodi koos minna – keegi võis neid sõrmuste ostmisel tabada. Nii võttiski Gerli poodi kaasa Martini õe, kellega koos sõrmused välja valis. Martinile valitud sõrmusest saatis Gerli talle pildi ja video ning sai kohe heakskiidu. Meeles pidi hoidma ka seda, et pärast registreerimispidu ei tohtinud kumbki sõrmuseid kanda, sest see võinuks silma torgata. Nii hindas Martin tantsuetteasteid saates ilma sõrmuseta ja pani selle lava taga sõrme alles enne pulmavalsile minekut.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid