„Kui päris aus olla, jõudsin pärast Viive (Ernesaks, suri tänavu jaanuaris – toim) lahkumist juba mõelda, miks keegi mulle [Vikerraadiost] ei ole helistanud... Aga kui see kõne tuli, siis ehmatas isegi natuke ära – et vaata aga vaata, kuulataksegi su mõtteid kuskil pealt,“ muigab Antti. Ta võttis otsuse langetamiseks siiski veidi mõtlemisaega, sest pakkumine tuli kerge ehmatusena. „Aga siis järgmine kord ütlesin juba jaa ning saimegi kokku,“ sõnas ta Naistelehele.

Virgutusvõimlemine kestab 2,5 minutit ja seda saab järele kuulata siit!

Augusti alguses selgus, et 35 aastat üheskoos kontserte andnud Eesti muusikaelu tegijad Antti Kammiste ja Ivo Linna on koostöö lõpetanud ning edasised kontserdid on tühistatud. Otsuse koostöö päevapealt lõpetada langetas Ivo Linna ja andis sellest Kammistele teada sõnumi teel.

Kammistet tabas sõnum ootamatult. Sõnumi sisu oli kolm lauset. „Meie koostöö on lõppenud. Tühista kõik esinemised. Ära võta ühendust.“

Tandem on koos esinenud 1988. aastast, mil Ivo esitas enne Eesti taasiseseisvumist Alo Mattiiseni isamaalisi laule – teda saatis tollal ansambel In Spe, mille koosseisus lõi klahvpillidel kaasa ka Kammiste. Sealt saigi alguse nende edasine läbikäimine ja ühine lahutamatu lavategevus. Eestis pole paika, kuhu nad poleks aastakümnete jooksul jõudnud rahvast tantsitama.