Los Angelese võimud avalikustasid laupäeva viimastel tundidel, et 54-aastane näitleja Matthew Perry on surnud. Esialgu oli vaid teada, et ta uppus oma kodus mullivanni. Hiljem lisati, et aastakümneid sõltuvustega võidelnud staari kodust ei leitud narkootikume.

Järgmiste tundide jooksul selgus, et vahetult enne surma oli Perry käinud sõpradega pickleball’i mängimas. Tegemist on pallimänguga, mis sarnaneb nii tennise kui ka padeliga, kuid millel pole eestikeelset vastet. Näitleja ja tema sõprade trenn oli kestnud paar tundi.

Viimaste tundide jooksul on ilmnenud, et pärast trennist naasmist oli Perry kodus ka tema assistent. Staar oli saatnud palgatud abilise enda eest „asju ajama“ linna peale, kuid kui assistent naasis, oli Perry mullivannis ega reageerinud enam.

Matthew Perry Los Angelese kodu. Valge telgi tema mullivanni juurde on püstitanud uurijad.

Kell 16.07 helistas tema assistent hädaabisse. Daily Maili andmetel olevat kohale sõitnud meedikud teadnud, et tegemist on „veega seotud hädaolukorraga“. Kiirabiarstid tõstsid Perry veest välja ja üritasid ta elu päästa. Perryt ei sõidutatud haiglasse ja ta kuulutati omaenda kodus surnuks. Esialgseks surmapõhjuseks märgiti uppumine.

Perry täpne surmapõhjus selgitatakse välja lahkamise käigus.