„Matthew tõi maailma nii palju rõõmu, nii näitleja kui sõbrana,“ seisab ajakirjale People saadetud avalduses. „Meie südamed on armastatud poja ja venna kaotuse tõttu murtud. Te kõik tähendasite talle nii palju ja me hindame seda uskumatut hulka armastust, mis meieni on jõudnud,“ lisas Perry perekond.

Perry kasvas üles esialgu isa John Bennet Perry ja ema Suzanne Morrisoni ning hiljem kasuisa Keith Morrisoni peres. Tal oli ema ja isa suhetest kokku viis poolvenda ja-õde: Caitlin Morrison (42), Emily Morrison (38), Maria Perry (37), Will Morrsion (36) ja Madeline Morrison (34).

Los Angelese võimud avalikustasid laupäeva viimastel tundidel, et 54-aastane näitleja Matthew Perry on surnud. Esialgu oli vaid teada, et ta uppus oma kodus mullivanni. Hiljem lisati, et aastakümneid sõltuvustega võidelnud staari kodust ei leitud narkootikume.

Järgmiste tundide jooksul selgus, et vahetult enne surma oli Perry käinud sõpradega pickleball’i mängimas. Tegemist on pallimänguga, mis sarnaneb nii tennise kui ka padeliga, kuid millel pole eestikeelset vastet. Näitleja ja tema sõprade trenn oli kestnud paar tundi.

Hiljuti selgus, et pärast trennist naasmist oli Perry kodus ka tema assistent. Staar oli saatnud palgatud abilise enda eest linna peale „asju ajama“, kuid kui assistent naasis, oli Perry mullivannis ega reageerinud enam.

Kell 16.07 helistas tema assistent hädaabisse. Daily Maili andmetel olevat kohale sõitnud meedikud teadnud, et tegemist on „veega seotud hädaolukorraga“. Kiirabiarstid tõstsid Perry veest välja ja üritasid ta elu päästa. Perryt aga paraku päästa ei õnnestunud ja ta kuulutati omaenda kodus surnuks. Esialgseks surmapõhjuseks märgiti uppumine.

Perry täpne surmapõhjus selgitatakse välja lahkamise käigus.