Kivilaane poolt tehtud postitustest selgub, et nad olid elukaaslase Giuseppe Richardiga parasjagu puhkamas Šveitsi lõunaosas asuvas suusakuurortis Zermattis, kui mees äkitselt ühele põlvele laskus. „Ma ütlesin jah,“ teatab naine.

Igapäevasel elab paarike samuti Šveitsis, kuid linnas nimega Muttenz. Kuigi neil ühiseid lapsi veel pole, siis nad kasvatavad koos kahte kassi. Endine rokkstaar töötab viimasel ajal kindlustusfirmas ja paneb hobi korras juuksepikendusi oma kodu keldrisse rajatud salongis. „Šveitsi kolimine viisteist aastat tagasi polnud mul tegelikult üldse plaanis. Tulin siia alguses ainult kaheks nädalaks reisile. Aga kuna mulle Šveitsis väga meeldis, siis otsustasin siia tihedamini tulla ja lõpuks jäingi,“ ütles Triinu hiljuti Kroonikale.

Fotodelt on näha, et Giuseppe valis kihlumiseks kuulsa ehtebrändi Cartier „Love“ kollektsiooni kuldse sõrmuse. Nende kodulehel saab selle ehte soetada 1250 dollari eest. Kui sellele on lisatud ka üks teemant, on selle hinnaks juba 2370 dollarit. Antud kollektsiooni sõrmused on väga populaarsed meelelahutusmaailma megastaaride seas.

Ka Triinu noorem õde Kerli Kivilaan sai pärast õe tähelendu ka ise kuulsaks. Ta ühines kõigepealt ansambliga Põhja-Tallinn ning hiljem tegi koostööd ka taasühinenud Vanilla Ninjaga. Kerli elukaaslaseks ja lapse isaks on laulja Karl-Erik Taukar.