Täpset aega, mil Mallu võib sõrmuse sõrme saada, mees avaldada ei soovi. „Ma jätan selle saladuseks, sest muidu ta teab, millal see juhtub. Tegelikult üle aasta ei tahaks venitada.“

Malluka väljavalitu on viie lapse isa Tomas Märten Legrant, endise nimega Märten Veedla. Tomas on välja andnud kaks raamatut „Kelmi süda“ ja „Hundi loomus“. Esimeses raamatus räägib ta enda minevikust liisingupetturina, mille eest on teda ka viiel korral kriminaalkorras karistatud. Teine raamat räägib mehe elust pärast Eestist lahkumist. Seda, et Tomase ja Malluka suhe püsib nagu okkad kuusel, on näha ka paari sotsiaalmeediast, sest mitmed ühised reisid ja ettevõtmised näitavad, et neil lihtsalt ei saa teineteisest küllalt.

Malluka elukaaslasel on 5 last. Naine rääkis hiljuti Kroonikale, et on Märteni lastega tutvunud ja nad kõik on neil külas käinud. „Hetkel katsetame kahe väiksemaga 50/50 laste jagamist. Ehk siis lapsi on aeg-ajalt majapidamises väga palju. Kokku siis seitse tütart ja üks poiss. Lapsed saavad omavahel hästi läbi ja tegelikult on hästi tore, et neil on väga palju mängukaaslasi, seda enam, et väiksemad on enam-vähem samaealised. Koos on neil vahva,“ rääkis Mallukas.