Videoklipis, kus pluuto end intervjueerib, räägib ta muu hulgas ka enda kanepisõltuvusest. „Sul oli vaja enne igat live’i savu (kanepit - toim) või mida iganes... Sa ütlesid, et ma ei tule ilma selleta toime,“ heidab artist endale ette.

Sellele järgnes monoloog, kus ta mõtiskles, kas kanepi suitsetamine teda ärevusega aitas. Muusik jõudis järeldusele, et abi kanepist ei olnud. „See tegi mingi kümme korda rohkem ärevamaks. Mees, sa jäid EMA (Eesti Muusikaauhindade - toim) galal magama, sa ei suutnud mitte kellelegi otsa vaadata, mitte kellegagi rääkida seal. Mis kuradi aitas...“ meenutas ta.

Lisaks rääkis pluuto sellest, kuidas ta varem kahtles, kas ta üldse kainelt muusikat oskab teha, ent uus album annab kinnitust, et oskab küll. Pluuto sõnul on tema uus muusika teist laadi, kui varasemalt ning see on kui tema kahe erineva poole kokkutulek.

Värskes videoklipis märgib muusik veel, et ta ei naudi tähelepanu ja kaameraid, ent siiski meeldib talle artist olla. „Sa tahad igal pool olla, aga sa ei taha, et keegi sind näeks,“ märgib ta.

Oma kanepisõltuvusest on pluuto varemgi rääkinud. „Olin tekitanud juurde ühe lolli ruudu, mida täita, et inimesena funktsioneerida. Ma ei saanud sellest pikalt aru. See tundus lihtsalt vajalik asi, mis on, aitab ja justkui lööb loomingu lõkkele. Ma olen seda palju teinud, liiga palju. Mingi hetkeni võib savu anda kasu, aga korraga muudab see sind laisaks, teeb su lihtsalt juurviljaks,“ kirjeldas ta varajases eas alguse saanud kanepisõltuvust Päevalehele eelmisel aastal.