“Esimene seik oli Eesti Laulu esimeses poolfinaalis,” räägib Priit Pajusaar. “Kümme minutit enne kontserti läksime Aapoga riietusruumist välja, Sandra jäi sinna. Aega oli vähe. Tulime välja ja vaatasin, et Sandra ei olegi garderoobis, kuhu ta meist jäi, vaid istub juba saalis ja näpib telefoni. Kõigele lisaks polnud tal kostüümi seljas. Mõtlesime, et näeme viirastust. Kui lähemale läksime, saime aru, et polegi Sandra, vaid Kristiina.”

Sandra pole Kristiinaga silmast silma kohtunud: “Minu jaoks oli huvitav, et 31. jaanuaril enne poolfinaali andsin intervjuu raadiole Elmar, kus mind intervjueeris keegi Kristiina. Õhtul tuli Aapo ja näitas mulle üht pilti. Kuna olime varem koos ka ühe foto teinud, jäin vaatama, et taust Aapo näidatud fotol näis teistsugune. Mõne aja pärast taipasin, et pildil polegi mina.”

Kristiina sõnul on ka tema sõbrad sarnasusele viidanud: “Tundsin poolfinaalis paljude pilke ja eriti saalis viibides hetkel, kui Sandra rääkis ekraanil loost lähemalt. Inimesed sosistasid, näitasid näpuga ja sain aru, et sarnasus on vist tõesti olemas.”

Mitte vist, vaid kindlasti, Kristiina!

Aapo Ilves ja Sandra Nurmsalu

Sandra Nurmsalu ja Aapo Ilves
Aapo Ilves ja Kristiina Kraus
Sandra Nurmsalu teisik Kristiina Kraus ja Aapo Ilves