Nimelt ei teadnud osalised Tiido vanglakaristusest ja keerulisest kriminaalsest taustast kuni ta oli nendega juba ühe öö "Rannamajas" veetnud. "Me ei olnud üldse kurjad, oleksime võinud veel kurjemad olnud," arvab Kristo, kes oli üks saate osalistest, kes kaamerate ees ütles välja, et Kerli uus väljavalitu peaks saatest lahkuma.

Samuti tunnistab ta, et esimest episoodi oli kõige raskem vaadata, sest kaameranärv andis seal selgelt tunda. Samuti avalikustab ta, et kõige piinlikum oli vaadata neid hetki, kus tuli riided seljast ära võtta, kuid õnneks pole Kristo täheldanud, et ta oleks kurjasid kommentaare enda kohta lugenud.

Saatesse naist otsima läinud mehe sõnul olid õrnema soo esindajad olid "Rannamajas" lohakamad kui mehed, kuid tema jaoks on naiste juures kõige tähtsam nende figuur. Enda juures on ta just kriitiline näonaha suhtes. "Meeste ja naiste suurim stiiliaps on needid ja rõngad," arvab ta.

Uuel tõsielutähel on tulevikuks aga kindlal sihid paigas: 30. eluaastaks soovib ta olla kindlasti abielus. "Lapsi sooviks isegi varem," arvab Kristo.