Kas Eesti Laulul tehti salaja reklaami maailmakuulsa laulja kontserdile? Rahula: see ei ole kuidagi meiega seotud!

 (24)
Kas Eesti Laulul tehti salaja reklaami maailmakuulsa laulja kontserdile? Rahula: see ei ole kuidagi meiega seotud!
Fotod: Ekspress Meedia

Kroonikale kirjutas tähelepanelik televaataja, kes märkas, et Eesti Laulu teises poolfinaalis tehti Tõnis Niinemetsa ja Karl-Erik Taukari vahesketšiga salaja reklaami märtsikuus Tallinnas aset leidvale Richard Marxi kontserdile. Kuigi valvsale vaatajale võis jääda mulje nagu ETV eetris oleks tehtud tasuta promo, siis saate peaprodutsent Tomi Rahula kinnitab, et nii see ei olnud.

"See lihtsalt kukkus välja nii. See nali, mida nad (Tõnis Niinemets ja Karl-Erik Taukar - toim) tegid, me otsisime seda laulu ja meie mõte oli lihtsalt, et kuidas selle naljani jõuda ja siis see lugu nagu sobis," meenutab Rahula. Sketšis maigutab Niinemets suud nii, nagu jääks mulje, et tema ise laulab Marxi hittlugu "Wherever You Go, Whatever You Do". Poole pala pealt hakkab koomik köhima ja rääkima, kuid lugu kestab ikka edasi.

"Ma mäletan, et keegi selle laua taga, kus see nali välja mõeldi, ütles, et see just tuleb nädal pärast finaali Eestisse esinema. Aga ei, see ei ole kuidagi meiega seotud olnud ja ma ei tea isegi, kes seda kontserti korraldab," tunnistas Rahula.

Vaata kõnealust sketši!