KÕRV KÕLARILE: Eesti Laulule pääsenud ansambel Antsud võlub kuulajaid müstilise vihmalauluga: teeme palju tööd ning kindlasti naudime kogu protsessi

 (1)

Folk-rokkansambel Antsud osaleb Eesti Laulu poolfinaalis lauluga "Vihm". Seni pole vahva punt euromöllust osa võtnud ning sel puhul võtsime nõuks muusikute tegemisi pisut tutvustada.

Ehkki kollektiiv on küllaltki noor, on juba ära teha jõutud palju. Esimene kauamängivgi, mil nimeks "Öö ja päeva vahel", on juba poelettidel ning see sai valmis tänu lahketele hooandjatele, kes ühisrahastusplatvormi abil oma toetava õla alla panid.

Eelmisel aastal saatsid Antsud samuti ühe loo Eesti Laulule, mis paraku eelvoorust edasi ei jõudnud. Oma kontsertide publikut kirjeldavad nad pigem puusanõksutajatena ning kuulajaid on neil igas vanuses.

"Püüame teha Eesti Laulu jaoks korraliku ettevalmistuse, teeme palju tööd ning kindlasti naudime kogu protsessi," lubasid ansambli liikmed Publikule ning peavad oma kõige tähtsamaks muusikaliseks saavutuseks oma väljaantud albumit.

Ansamblis Antsud musitseerivad Siim Koppel, Aile Alveus-Krautmann, Kristel Kutser, Andri Laidre, Kaarel Pogga ning Karl Taklaja.

Kuula lugu!