KUULA LUGU: Eesti Laul 2017 poolfinalist Almost Natural: me ei ole tegelikult head lauljad

 (2)
Almost Natural
Almost NaturalFoto: Jaalika Lokotar, Pressimaterjal

Eesti Laulu teises poolfinaalis osaleva Almost Naturali nime taha peidavad ennast kaks võõrapäraste nimedega Eesti muusikut Anis Arumets ja Amiran Gorgazjan, kes on loo kirjutamise juures abiks võtnud ka kaks Londoni heliloojat.

"Need on Noah McNamara ja Willie Weeks, kellega me alustasime koostööd Eesti Laulu raames," selgitas Arumets ja lisas, et tegelikult sai koostöö alguse sellest, et McNamara nägi Facebookis nende prooviruumi video ning võttis nendega ühendust, vahendab Menu.

"Ta kirjutas mulle, et kas me soovime ühiselt midagi Eesti Laulu jaoks teha ning saatis meile valiku poolikuid demolugusid, millest meile jäi kõige enam meeldima just "Electric"," tõdes ta ja nentis, et kuigi lugu oli demoversioonina valmis, siis nõudis see hiljem veel palju vaeva.

Hetkel näeb Almost Natural enda sõnul kõige rohkem vaeva just lavasõuga ning poiste esialgne idee on mängida valgusega. Samas näevad nad vaeva ka vokaaliga, kuna Eurovisiooni ainus live-element ongi vokaal: "Me Amiraniga ei ole tegelikult head lauljad," tunnistas Anis.

Vaata intervjuud ERRi lehelt!