KUULA LUGU: Eesti Laul 2017 poolfinalist Lenna Kuurmaa salatseb: ma ei ütle, kellega laval olen!

 (11)
Vaata intervjuud!
Lenna Kuurmaa
Lenna KuurmaaFoto: Maiken Staak

Eesti Laulu poolfinalist Lenna Kuurmaa ei astu seekord lavale oma tavapärase bändi koosseisus, kuid jätab saladuseks, kellega võistluslugu "Slingshot" täpsemalt esitamisele tuleb.

"Michelle Leonard on selline naine, kellega me töötasime kunagi koos Kölnis Vanilla Ninja viimast albumit tehes ning nüüd me oleme leidnud jälle ühise tee," selgitas Lenna Kuurmaa Eesti Laulu veebisaates ja tõdes, et selliste rahvusvaheliste lugude sünd ei ole väga keeruline.

"Sellised songwriting sessionid toimuvad üle maailma igal pool, kus kirjutajad lendavad üle maailma kokku, jagunetakse erinevatesse ruumidesse erinevate instrumentide taha ja töötatakse," sõnas ta.

Samuti tõdes laulja, et nüüd Lenna Kuurmaa nime alt esinemine ei tähista mitte sooloprojekti, vaid rahvusvahelisust. "Muusika on ingliskeelne, seega ta erineb juba sellest, mida ma olen Eestis teinud ansambel Lennaga," kinnitas ta ja ütles, et koostöös värske looga muutub ta ka ilmselt ise küpsemaks. "Muutub ka see, et ma ei ole sel aastal laval bändiga, aga ma ka ei ütle, kellega ma laval olen."

Vaata intervjuud ERRi lehelt.