PUBLIKU VIDEO | Eliis Pärna ja Gerli Padar: finaalis eesti keeles laulmine ei ole kindlasti mingi trikk, et saada rohkem hääli

 (52)

Laupäeva õhtul selgusid viimased viis laulu, mis kõlavad 3. märtsil Saku Suurhallis Eesti Laul 2018 finaalis. Nika, Evestuse, Frankie Animali, Karl-Kristjani & Karl Killingu kõrval pääsesid tänu rahva häältele finaali ka Eliis Pärna & Gerli Padar.

Imre Sooääre lool “Sky”, mida Eliis ja Padar esitavad, on olemas lisaks ingliskeelsele originaalversioonile ka eesti- ja venekeelsed versioonid. Muusikud lubasid poolfinaali teises hääletusvoorus, et finaali pääsemise korral tuleb lugu Saku Suurhallis ette kandmisele just eesti keeles.

“See kindlasti ei ole mingi trikk, et saada rohkem hääli — absoluutselt mitte! Pigem teeme me koos oma tiimiga Eestile väikese kingituse,” sõnas Gerli Padar Publikule antud intervjuus.

Publik uuris, kas Eurovisionile pääsemise korral hakkab lugu kõlama ka portugali keeles, mitu korda lauljatarid enda poolt hääletasid ja kuidas jäädi rahule enda poolfinaali sooritusega — vaata videot!

Kuula Gerli Padari & Eliis Pärna loo eestikeelset versiooni, mis juba 3. märtsil Saku Suurhallis kõlama hakkab: