PUBLIKU VIDEO: Eurovisioni ekspert Alon Amir annab oma hävitava hinnangu: Eesti tänavu ei võida

 (170)

Eesti Laulu finaalis istus žürii ridades Iisraelist pärit Alon Amir, kes on Eurovisioni absoluutne ekspert — mees on suursündmust väisanud loendamatul arvul kordadel ning 1998. aastal kuulus ta looga “Diva” võidutsenud Dana Internationali tiimi.

“Naljakal kombel arvatakse Iisraelis, et Eesti on riik, mis leiutati lihtsalt Eurovisioni pärast, sest muidu ei kuule me teist suurt midagi. Jääb mulje, et juulist märtsini on teie riik kokku pakitud ja ülemise korruse kappi hoiule pandud. Muul ajal pole teada, kus eestlased on või mis seal on,” naeris Publikuga vahetult enne suurt finaali vestelnud Alon.

Eesti Laulu finalistide seast ei osanud asjatundja ühte lemmikut välja tuua, ent üks oli mehe jaoks kindel — 2018. aasta Eurovision ei toimu Tallinnas: “Ma ei usu, et teil on Eurovisioni võitja. Tänavune võidulugu ei tule Eestist.”

Mis juhtus, et Jüri Pootsmann möödunud aastal viimaseks jäi, milline eestlaste eurolugu on läbi aegade olnud Alon Amiri lemmik ning mida ta arvab Eurovisioni fännidest — saad teada videost!