Sellise päeva järel ikka veel nii värsked! Taukar ja Niinemets paljastavad, kuidas nad pärast pikka show'd ikka veel püsti seisavad


Sellise päeva järel ikka veel nii värsked! Taukar ja Niinemets paljastavad, kuidas nad pärast pikka <em>show</em>'d ikka veel püsti seisavad
ERR

Eesti Laul 2020 saatejuhid Karl-Erik Taukar ja Tõnis Niinemets viibisid terve õhtu vältel sündmuste epitsentris ning tunnistasid "Hommik Anuga" saatele antud intervjuus, et neid valdasid seda tehes äärmiselt soojad tunded.

"Green roomis olles ja nähes näiteks kasvõi neid emotsioone, mis olid Anetti näos, kui rahvusvaheline zürii hääletas ta enda lemmikuks, siis need olid nii kiftid, puhtad ja ehtsad, et sain ise ka mingi laengu nende rõõmu kogedes. Nii palju armsaid inimesi on muusikute hulgas!" õhkas Taukar. "Tore on tõdeda, et kõik elavad kõigile kaasa," lisas Niinemets.

Mõlema saatejuhi meelest on Uku lugu kindlasti Eurovisionile sobilik ning Eesti Laul meie riigile vajalik muusikasündmus, kus saab tõsta muusikuid esile ja anda neile suure lava kogemuse. "Palju kriitikat on tulnud selle aadressil, et kas on head lood või halvad lood, erinevad maitsed joonistuvad välja. Aga mina küll ütleks, et tase üldiselt on kõrge," kinnitas Niinemets.