Teleekspert Jüri Pihel “Eesti laulu” vaheklippidest: hästi tugevad tegijad, aga teevad midagi, mis enam ei kõneta tänases

 (3)
EFTA järelpidu Coca-Cola Plazas
EFTA järelpidu Coca-Cola PlazasFoto: Taavi Sepp

“See tundus justkui eilse supi üles soojendamine – hästi tugevad tegijad, aga teevad midagi, mis enam ei kõneta tänases hetkes ja selles saates," kommenteerib teleekspert Jüri Pihel laupäevases Eesti Laulu saates nähtud vaheklippe, mis vaatajadki kahte leeri panid: neid kas armastati või vihati.

Palusime ka Kroonika lugejatel oma arvamust avaldada (SIIN) ja 71% enam kui 3000st hääletajast leidsid, et need meeldisid neile väga.

Pihel aga ütleb Õhtulehele, et kuigi klipid on väga tugevalt tehtud, siis karakterid juba nähtud pigem: “Mulle jäi justkui mulje, et olen neid karakterereid ja nalju varem näinud mõned aastad tagasi TV3 saatesarjas.”

Pihel arvab, et klipid ei olnud enam aktuaalsed ja mõjusid veidi kontekstist väljas: “Miks on “Eesti laulu” finaalis sketš kaamerat vältiva Savisaarega? See oleks olnud aktuaalne võib-olla kaheksa aastat tagasi, aga mitte praegu," leiab ta ja sõnab, et ehk peaks need olema seotud muusika, osaliste ja hääletamisega, mis saate ka tervikuks seoks.

Oled sa nõus?

Loe täispikka intervjuud Õhtulehest.