VIDEO | Laura Põldvere Eurovisionist: seal on väga palju poliitikaga seotud — ei saa eeldada, et tuleb võit

 (18)

Eelmisel aastal Eestit Eurovisionil esindanud Laura Põldvere on tänavuse võidulooga rahul. Ta jagas soovitusi nii Elina Nechayevale kui Eesti rahvale, et sellesse tuleks suhtuda vabalt ning mitte elu eest punnitada võiduni. Lisaks rääkis Põldvere, kas ta plaanib järgmistel aastatel veel võistlustulle astuda ja mis üldse tema muusikakarjääris toimub.

"See on väga sobilik Eurovisioni lavale ja Elina on väga-väga hea laulja," pidas naine tänavust võidulugu paslikuks.

Küsimusele, kuidas ta soovitab Nechayeval Portugalis käituda, adresseeris Põldvere aga hoopis publikut: "Paneksin Eesti inimesele südamele, et seal on väga palju ka poliitikaga seotud. Me ei saa alati eeldada, et sealt tulebki võit meile. Võib-olla korra ära unustada, et me võistleme ja lihtsalt nautida, et meil on väga hea esitaja ja lugu ning elada sel õhtul kaasa. See ongi kõige olulisem!" Lisaks jagas ta siiski soovitusi ka Nechayevale võtta asja rahulikult: "Nautida hetke ja mitte mõelda sellele, mis koht nüüd tuleb. See kogemus on nii lahe ja mõnus ja samas ka mõnusalt väsitav. See au esindada riiki ja olla seal kohapeal on kõige olulisem. Lihtsalt nautida seda, sest homme on see juba läinud."

Lisaks rääkis Põldvere, et uue kontseptsiooni korral võiks ta Eesti Laulule tagasi minna, ent hetkel keskendub ta enda muusikukarjäärile, kuivõrd tal tuleb varsti-varsti välja uus album.