VIDEO | Nikal paluti arvata kaasfinalistide laulusõnu ning kuigi ta oli enda sõnul neid mitmeid kordi kuulanud, jäi ta siiski jänni!


Nika sai Delfi TV stuudios ülesandeks arvata kaasvõistlejate laulusõnu. Kuigi ta oli enda sõnul kõigi finalistide lugusid korduvalt kuulanud, jäi ta sellega siiski jänni.

Stigi loos “Home” oli tarvis ära arvata õks tegusõna. Nika proovis alguses suvaliselt sõnu, ent vihje peale, et Evestusel on palutud seda teha ja ta jäi sellega ka jänni, teadis lauljanna kohe, millega tegu.

Iirise loo puhul küsiti, mida ta enda loos tahtis perekonnale näidata. Nika pakkus häguselt, et ehk on need asjad, ent see oli liiga üldine ning talle öeldi vastus ette.

Eliis ja Gerli muutsid enda esituse keelt, mistõttu võis ülesanne ehk rohkem segadust tekitada. Küsiti, mille eest keegi võiks olla. Nika pakkus esiti südant, ent kuna talle öeldi, et tegemist pole kehaosaga, hüüatas naine, et tegu võiks olla vaasidega! See oligi üsna lähedal, kuna ka õiget vastust hoitakse riiulis.

Evestus kutsub inimesi enda mingisse kohta. Nika pakub joonelt, et tegu on põrguga! Järgmised variandid olid süda ja aju. Vaata videost, mis sõnad olid tegelikult puudu!