VIDEO | Suurimad Eurovisioni fännid kritiseerivad Eesti Laulu võistluspalu: eesti keel on ilus, aga selles kontekstis mitte!

 (7)

Maailma kõige suurem, kiirem ja kuulsam Eurovisioni blogi Wiwibloggs hoiab pingsalt silma ja kõrva peal kõigel lauluvõistlusega seonduval. Välismaiste fännide üheks lemmikuimaks eelvooruks on just Eesti Laul, mille suhtes ootused igal aastal kasvavad — kuidas ollakse aga tänavuse võistluspaladega rahul?

Nagu juba traditsiooniks kujunenud, võtsid blogi eestvedaja William Lee Adams ja kaasautor Deban Aderemi ka sel korral kõik 20 artisti ette, et jagada nende lugude kohta üdini ausat kriitikat. Mõned päevad tagasi laeti YouTube'i üles oma muljed 1. poolfinaalis osalevate laulude kohta ja meeste tunded olid vastakad. Ainult ühe artisti suhtes on William ja Deban kindlad, et teda saadaks Eurovisionile pääsemise korral edu.

Vaata videot, et teada saada, kes tabasid Eurovisioni suurimate fännide hinngangul otse naelapea pihta ja kelle palad jätsid neid totaalselt külmaks!