AS Ühisteenused: mõistame Helen Adamsoni keerulist olukorda, aga meil on hädavajalik hoida parkimiskohti liikumispuudega inimestele

 (29)
AS Ühisteenused: mõistame Helen Adamsoni keerulist olukorda, aga meil on hädavajalik hoida parkimiskohti liikumispuudega inimestele
Foto: Mardo Männimägi

Helen Adamson jagas eile Facebookis ebamugavat olukorda haigla parklas, kus ta põlvevalu tõttu parkis invaliidide jaoks mõeldud kohale. Nimelt sai ta pärast ortopeedi vastuvõttu kontrolöri käest pahandada (Loe lähemalt SIIT). AS Ühisteenused kommunikatsioonijuht Reimo Raja selgitas Kroonikale intsidendi tagamaid.

"Puudega isiku parkimiskohad on haigla territooriumil sageli väga hõivatud. Neid parkimiskohti vajavad inimesed, kellel on raske liikumispuue ja olemas ka luba puudega isiku parkimiskohal parkimiseks," seletas AS Ühisteenused kommunikatsioonijuht Reimo Raja Kroonikale. "Kahjuks ei ole PERHi parklas harvad olukorrad, kus ratastoolis haiglakülastajad peavad parkima eemale, kuna kõik puudega isiku parkimiskohad on juba hõivatud."

"Me mõistame Helen Adamsoni keerulist olukorda, aga haigla territooriumil on meil hädavajalik hoida puudega inimeste parkimiskohti neile, kellel liikumispuue ja vastav parkimisluba," lisas Raja. "Parkimiskontrolörid lähtuvad oma töös selgetest reeglitest. AS Ühisteenused osutab haiglale parkimisjärelevalve teenust ja kontrollib, et autojuhid parkimiskorrast kinni peaksid. Liiklusseadus ütleb, et puudega isiku parkimiskohal võib parkida ainult juhul kui autojuhile on väljastatud vastav parkimiskaart."