Rahvas ihaleb naudinguid: Epp Kärsini koduleht oli pärast avameelset Kroonikale antud pihtimust huvilistest umbes!

 (183)
EPP KÄRSIN
EPP KÄRSINFoto: Kristjan Lepp

Täna hommikul veebis ja värskes Kroonikas ilmunud ülimalt avameelne intervjuu naudingutekoolitaja Epp Kärsiniga tekitas inimestes sellise huvi, et koduleht Amareluna.com oli paljudele soovijatele kättesaamatu!

"Mitte kunagi ei ole olnud nii suur tung," tõdeb Kärsin ja tunnistab, et paljude jaoks koduleht ei avanenud, sest ülekoormus oli värskete huvitatute tõttu nii suur. "Mu koduleht jooksis tõepoolest täna kokku, sest süsteem ei pidanud vastu. Nii palju oli uudistajaid," tunnistab ta ja lisab, et ka e-poe tellimused on märgatavalt kasvanud. "See, et hommikul vara on kodulehel nii palju ostjaid ja külastajaid, on minu tegutsemise aja rekord," on naine õnnelik.

"Esimesed vabad kohad koolitustele on alles septembris," räägib Kärsin, ent viibides tänaseks reisil pole ta kindel, et neidki enam on.

"Sain omal nahal tunda, et Kroonikat loetakse nii palju. Ma olen alles oma teekonna alguses ja inimesed on küll pikalt minu tegemisi jälginud, aga paljud küpsevad hiljem. Nüüd on ehk julgem tulla," sõnab ta, et senistest avameelseim Kroonika intervjuu avas ka inimesed uutele kogemustele ilmselt.

Loe Kärsini intervjuud, mis huvitormi tekitas, SIIT!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!