„Enda hingesugulasega abielus olemist ei ületa miski!“ õhkasid Kendra ja Janek Õiglane jagatud postituses Instagramis. „See armastus, side ja liit, mida me jagame, on kõige kallim kingitus ja privileeg. Miskipärast läheb see aina paremaks ja paremaks...“ lisasid nad südamliku video juurde.

Vaata armsat videot armunud abielupaari möödunud aastast SIIT!

Kuu alguses üllatas Janek oma abikaasat juubeli puhul uue ja uhke autoga. Kümnevõistleja kinkis Kendrale luksusliku musta värvi Kia maasturi. „Mu naine väärib tervet maailma ja ma olen väga õnnelik, et ta mu kõrval on,“ kirjutas ta toona sotsiaalmeedias.

Janeki ja Kendra suhe tuli avalikuks siis, kui Janek 2019. aastal Kroonikale antud intervjuus, et ta ei ole enam vaba mees. Vahva juhuse kaudu ehk tänu Johannes Ermile oli ta kohtunud ameeriklanna Kendraga. Toona oli suhe alles alanud, kuid nüüdseks on teada, et Kendra oligi „see õige“.

2021. aasta suvel laskus Õiglane Kadrioru pargis ühele põlvele ja palus oma kallima kätt. Aasta hiljem ütlesid nad oma jah-sõna Dominikaani vabariigis peetud uhkel pulmapeol.