Anet ja Koit andsid välja uue laulu pealkirjaga „Sädemed“. Muusikalises mõttes leidsid nad üksteist Sven Lõhmuse kaudu. Koit sõnas, et sattus ühel päeval Sven Lõhmuse stuudiosse. „Svenil on Saku suurhallis stuudio, minu kodutee peal, ütleme nii. Ma olen Sveniga aastate jooksul päris palju lugusid koos teinud. Läksin vist niisama juttu ajama, täpselt ei mäleta. Aga siis Sven ütles, et tal on loomõte, lasi mulle paari demo ja mulle kohe meeldis,“ meenutas Koit.

Koit tuli mõni aeg tagasi autoreisilt ja ütles, et tema reis möödus viperusteta. „Me üritame ühe seltskonnaga iga suvi teha meeste autoreisi,“ ütles Koit ja lisas, et kõige ägedam riik on olnud Saksamaa – nii liikluse, teede kui ka Euroopa südames olemise mõttes.

Anet sõnas selle peale, et ka temal on autoreis plaanis. Oma trajektoori pole ta veel paika pannud, kuid tõenäoliselt läheb ta Poola, Saksamaale ja veelgi kaugemale.

Saates avaldas Koit ka seda, et omandas koroonaajal radisti elukutse. Radist tähendab raadioside teadete üleandmise ja vastuvõtmise erioskustega isikut. „Jarek Kasariga tekkis koroonaajal liiga palju vaba aega. Olid kursused ja läksime tegime radistipaberid ära. Ma loodan, et neid ei lähe kunagi tarvis.“