Kihlveokontorid: Eesti Laulul tuleb tihe konkurents just nende nelja meeslaulja vahel

 (17)
Kihlveokontorid: Eesti Laulul tuleb tihe konkurents just nende nelja meeslaulja vahel
Foto: kollaaž/Delfi

Juba täna antakse esimese poolfinaaliga avapauk 2020. aasta Eesti Laulu konkursile. Ennustusportaalide analüütikute hinnangul võidutsevad tänavu poolfinaalides eelkõige meeslauljad – kõige tõenäolisemad finaali pääsejad on Rasmus Rändvee ja Uku Suviste, kelle kannul on tihedalt Stefan ja Jaagup Tuisk. Ka võitja selgub ennustuste kohaselt nende nelja laulja hulgast.

Tänavune Eesti Laulu konkurss erineb paljude ekspertide hinnangul selle poolest, et esimest korda ei ole rahva seas välja kujunenud arvamust kindlast võitjast. Kui eelnevatel aastatel olid näiteks Elina Nechayeva ja Victor Crone juba enne poolfinaale väga selged favoriidid, siis tänavu on ainuüksi finaali edasipääsejate hulgas väga tihe konkurents.

LOE KA: Kroonika punktibörs: keda tasuks lähetada Rotterdami vol 1 ehk Seekord ei eristu laulu, mille peale Euroopa hoobilt hulluks

Ennustusportaalide koefitsentide järgi pääsevad esimesest poolfinaalist väga tasavägiselt edasi Rasmus Rändvee ja Stefan, teisest aga Uku Suviste ja Jaagup Tuisk.