Lõbusas videos, mis Kiigajaane ja Sarrapi tantsutrennis filmitud on, saab näha, kuidas Marko õpetab Birgitile õiget kehaasendit. Videos teeb Birgit väikese pöörde ja vaatab seejärel paremale. Siis asetab Marko oma käe lauljanna põsele ja lükkab tema pea hoopis vasakule, ise samal ajal naeratades.

„Lihtsaimad viisid, kuidas kõik pisidetailid tantsutrennis meelde jätta,“ on tantsusaate Instagrami kontole postitatud video juurde kirjutatud. Paari päevaga on video kogunud juba üle tuhande meeldimise.

Birgiti sõnul arutas ta enne otsuse langetamist teemat pereliikmetega ning uuris tausta ka eelmiste hooaegade osalejatelt. „Sain aru, et ei tekkinud ühtki põhjust, miks ma ei peaks saates osalema. Seega on just praegu see õige aeg, mil saan tantsida ja tänu sellele heategevusse panustada,“ selgitas Birgit.

Birgit Sarrapi tantsutreeneriks on Marko Kiigajaan, kellega koos on ettevalmistused saateks täies hoos. „Kõik vajab veel harjutamist – olgu siis varvaste asend, kannal libisemine või üldine hoiak. Samas on treeningud põnevad ja Marko väga asjatundlik,“ märkis lauljanna.

„Tantsud tähtedega“ saates osalevad lisaks Birgitile ja Markole ka Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, villemdrillem ja Greta Korju, Kadri Tali ja Mairold Millert, Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver ning Juss Haasma ja Kerstin Kruuse. Veel on saladuskatte all viimase tantsusaate osaleja ja tema andeka tantsutreeneri nimi.

Osalejate oskusi hakkavad saates hindama Martin Parmas, Tanja Mihhailova-Saar, Helen Klandorf-Sadam ja Jüri Nael.

Telesügise suursaade „Tantsud tähtedega“ toetab Eesti vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamist ning jõuab suurejoonelise sõuga TV3 vaatajate ette juba 9. oktoobril.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid